از شیره خرما سفید برای افزایش وزن گوسفندان خود استفاده نمایید

خرما کمی میوه مرموز است. من برای اولین بار در سفر به مراکش با آنها روبرو شدم، جایی که اکثر وعده های غذایی از آنها سرو شد.

تقریباً مثل اینکه شما یک سبد نان در رستورانی در ایالات متحده دریافت می کنید، اما پس از یک مسمومیت غذایی که من را به مدت یک هفته از بازی حذف کرد (بی ارتباط با تاریخ های گفته شده)، تمام خاطرات غذای مراکشی را از مغزم مسدود کردم.

تاریخ ها گنجانده شده است.

شیره خرما سفید برای درمان انواع بیمای ها مفید می باشد.

شیره

اما وقتی عمیق‌تر به دنیای آشپزی، به‌ویژه آشپزی سالم وارد شدم، متوجه شدم که باید با تنفر خود از خرما کنار بیایم.

زیرا آنها در واقع … بسیار عالی هستند.

بنابراین به هر حال تاریخ ها چیست؟
سوالات عالی! خرما یک میوه هسته دار است، به این معنی که یک دانه دارد که توسط یک میوه گوشتی بیرونی (مانند هلو، انبه و زیتون) احاطه شده است. آنها روی درختان خرما رشد می کنند، بنابراین در جایی که معمولاً نارگیل را مشاهده می کنید، دسته های بزرگی از صدها خرما را تصور کنید!

و خیلی به عقب بر می گردند. طبق فسیل‌ها، مانند 50 میلیون سال پیش. ما انسان ها به سرعت از جادوی آنها در بین النهرین مطلع شدیم و از آن زمان تاکنون این خرما در آن منطقه (عراق، خاورمیانه، شمال آفریقا) محبوب مانده است.

مصر امروز بزرگترین تولید کننده خرما است و تقریباً هر کشور دیگر خاورمیانه پس از آن قرار دارد.

اما مسلماً، جهانی که همیشه در حال جهانی شدن است، به این معناست که امروزه تقریباً همه می‌توانند خرماهای خوشمزه را به دست آورند. من آنها را در بخش غذاهای فله، همراه با محصولات، و بسته بندی یا بسته بندی شده با سایر غذاهای ثابت در قفسه در بسیاری از خواربارها پیدا کرده ام.

خرماهایی را انتخاب کنید که براق، شکسته نشده و خیلی سفت نباشند.

اگر چروک هستند نگران نباشید، این طبیعی است!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.