با پودر لباسشویی فیروز به راحتی صابون بسازید

آب داغ بسیاری از انواع میکروب ها را از بین می برد و همچنین می تواند کثیفی را از لباس ها و دیگر انواع لباس های شسته شده پاک کند، اما آب داغ همچنین می تواند باعث محو شدن رنگ ها و چروک شدن بیش از حد لباس ها شود.

آب گرم و سرد کمتر به مواد مصنوعی آسیب می رساند، اما در از بین بردن کثیفی و کشتن میکروب ها کمتر موثر است. علاوه بر این، آب سخت که حاوی سطوح بالای مواد معدنی است، نسبت به آب نرم تأثیر کمتری بر آلودگی و لکه‌ها دارد.

پودر لباسشویی فیروز بدون در نظر گرفتن دمای آب یا محتوای مواد معدنی، آلودگی و لکه ها را از بین می برد.

آنزیم‌ها پروتئین‌هایی هستند که می‌توانند به عنوان کاتالیزور برای ایجاد واکنش‌های بیوشیمیایی مورد استفاده قرار گیرند و اندام‌های حیوانی را قادر می‌سازند مولکول‌هایی مانند ذرات غذا را تجزیه کنند و امکان هضم را فراهم کنند.

پودر لباسشویی

در سال 1913، یک دانشمند آلمانی به نام اتو روم شروع به آزمایش اثرات آنزیم های موجود در صابون لباسشویی کرد. او ابتدا از یک آنزیم پروتئولیتیک استفاده کرد که آن را از پانکراس حیوانات استخراج کرد.

این آنزیم یک واکنش شیمیایی ایجاد کرد که باعث جدا شدن ذرات کثیفی از پارچه و سایر مواد شد، اما او متوجه شد که این فرآیند باعث ایجاد لکه هایی نیز می شود.

از زمان آزمایش‌های اولیه روم، بسیاری از دانشمندان و شرکت‌های شیمیایی دیگر انواع دیگر آنزیم‌ها را به‌عنوان مواد شوینده مؤثرتر دریافته‌اند.

پودر لباسشویی اغلب حاوی انواع ترکیبات شیمیایی است که بر روی انواع خاصی از مواد تأثیر می گذارد. برخی از مواد شوینده حاوی نرم کننده هایی هستند که از شکننده و سفت شدن مواد شسته شده جلوگیری می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.