درمان سرماخوردگی و انفولانزا با مصرف سنجد

اگر در حال تحقیق در مورد روش های هومیوپاتی برای تقویت ایمنی خود هستید، تنها نیستید. با سرماخوردگی، آنفولانزا، و البته شوم COVID-19 که در اطراف شناور است، پارچه مبلی ترک مردم در سراسر جهان به دنبال راه‌هایی برای دفع ویروس برای خود و فرزندانشان هستند.

ممکن است یک اکسیر به ترکیب خود اضافه کنید؟ سنجد، میوه ای سرشار از ویتامین C و آبی تیره که قرن هاست برای کمک به مبارزه با بیماری های مختلف استفاده می شود.

ما از دکتر کتی فریدمن بهترین زمان مصرف پودر سنجد خواستیم تا در مورد یک اکسیر رایج بدون نسخه که می تواند به جلوگیری از حشرات کمک کند بینشی به ما بدهد.

به عنوان یک متخصص اطفال، والدین دائماً از من در مورد درمان های خانگی و راه هایی برای درمان علائم کودکشان با استفاده از یک رویکرد طبیعی تر می پرسند.

اگرچه هیچ داروی جادویی وجود ندارد، سنجد یک تقویت‌کننده ایمنی شگفت‌انگیز و کاملاً طبیعی طرز تهیه زیتون سیاه است که می‌تواند به شما و فرزندتان کمک زیادی کند تا بر علائم آنفولانزا غلبه کنید.

بنابراین، بیایید با اصول اولیه شروع کنیم. سنجد سیاه نوعی توت آبی تیره و گاهی ارغوانی است که از درختچه بومی آمریکای شمالی و اروپا می آید.

در قرون وسطی، به دلیل توانایی آن در بهبود سلامت و طول عمر، به عنوان درخت مقدس در نظر گرفته می شد. خود توت ها برای قرن ها در آمریکای شمالی، اروپا، آسیای غربی قیمت روفرشی کشدار ترک 12 متری و شمال آفریقا به عنوان یک داروی عامیانه مورد استفاده قرار گرفته اند.

آنها سرشار از مواد مغذی قدرتمند هستند و فواید سلامتی باورنکردنی دارند. در واقع، سنجد حاوی مواد معدنی کمیاب است و ویتامین C بیشتری نسبت به پرتقال دارد.

 • منابع:
  1. THE HEALING POWER OF ELDERBERRY
 • تبلیغات: 
  1. ماهی برای رژیم غذایی کودکان و جمعیت های آسیب پذیر مهم هستند
  2. سرکه یکی از هدایای عالی طبیعت است
  3. توپ فوتبالی که با یک روش خارق العاده از رشته پلویی ساخته شد!!!
  4. آلو بسیار مغذی است و فواید سلامتی مختلفی دارد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.