سیم تک رشته نیمه افشان با ولتاژ ۴۵۰/۷۵۰ ولت

امروزه ،تولید، عرضه و فروش انواع کابل افشان لاستیکی و سیم ، با توجه به رشد و توسعه ی اقتصادی کشور، یکی از ضروری ترین فعالیت های صنایع بزرگ کشور محسوب می شود. سیم تک رشته نیمه افشان با ولتاژ ۴۵۰/۷۵۰ ولت، از جمله ی این محصولات است که در چند سال اخیر، خریداران بسیاری در صنایع مختلف دارد. قصد داریم تا درباره لیست قیمت های این محصولات و برخی از کاربرد های آن صحبت کنیم.

 

 سیم تک رشته نیمه افشان با ولتاژ 450/750 ولت

مهمترین کاربردهای سیم نیمه افشان

مهمترین کاربردهای سیم نیمه افشانهمانگونه که می دانید، سیم و کابل لاستیکی دارای تفاوت هایی هستند اما عبارت افشان برای هر دو به کار می رود. مشخصات سیم افشان با سیم نیمه افشان نیز متفاوت است. سیم های نیمه افشان در اصل مجموعه رشته ای از چند مفتول با قطر ۱٫۰۴ تا ۲٫۸۵ میلی متر که در  داخل سیم به هم تنیده شده اند، تشکیل شده است. تعداد رشته های سیم افشان از سیم نمیه افشان بیشتر است زیرا قطر مفتول های آن کوچک تراست.  طبق استاندارد سیم افشان حدود ۳۰ رشته مفتول دارد.

مهمترین کاربرد های سیم های نیمه افشان علاوه در مدار های الکتریکی مخصوص، در سوییچ زدن و توزیع برق، و نصب ثابت در داخل ساختمان است.

خرید سیم تک رشته نیمه افشان با نازلترین قیمت

خرید سیم تک رشته نیمه افشان با نازلترین قیمت در زمینه ی تولید و فروش این محصول، تعداد زیادی برند و تولیدکننده ی داخلی و خارجی وجود دارد و فروشگاه های فراوانی هم به عرضه ی این محصولات مشغول اند.

سایت های اینترنتی بسیاری نیز در این عرصه وارد شده اند که با فراهم کردن بستری مناسب و با نازل ترین قیمت، فروش انواع سیم مفتول و تک رشته نمیه افشان را برای خریداران مهیا نموده اند و با هزینه ی حمل بسیار اندکی این محصولات را به دست مشتریان خود می رسانند.

مراکز فروش عمده سیم باکیفیت در تهران

مراکز فروش عمده سیم باکیفیت در تهرانبا توجه به این که سیم و کابل های صنعتی، مصارف و کاربرد های بسیاری در صنایع مختلف دارند، نیاز به ابعاد و اندازه های کتفاوت در این محصول در بین خریداران همواره دیده می شود. برند ها و فروشندگان نیز با توجه به این نکته، اقدام به عرضه ی این محصول در ابعاد و بسته بندی های متنوع کرده اند و هم به صورت عمده و هم به صورت خرده در تهران و دیگر شهر های کشور، توضیع نموده اند.

بسیاری از خریداران عمده ی این محصول، به دنبال قیمت کمتر و تخفیف های خرید عمده هستند. فروشگاه های اینترنتی و یا نمایندگی های برند های ذکر شده، با اعمال تخفیف بر قیمت های فروش عمده ی این محصولات، برای ان دسته از خریداران نیز بهترین قیمت ممکن را فراهم نموده اند

لیست قیمت خرید انواع مختلف سیم در بازار

لیست قیمت خرید انواع مختلف سیم در بازارهمواره قیمت و کیفیت کالا ها برای خریداران از اهمیت ویژه ای برخوردار است. فروشگاه های اینترنتی با در اختیار گذاشتن امکان مشاهده ی لیست قیمت ها و مقایسه ی آنها و همجنین عرضه ی مستقیم انواع مختلف سیم در بازار، توانسته اند قیمت و کیفیت بسیار زیادی را برای خریداران فراهم نمایند.

برای مشاهده ی لیست قیمت انواع سیم در الکترونیک، می توان با مراجعه به این فروشگاه های اینترنتی مراجعه نمایید. در صورت رضایت و تمایل، خرید خود را نیز در همان جا انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.