مایع لباسشویی سپید عامل اصلی مرگ یک مرد شد

مواد شیمیایی ذکر شده در بالا فقط عوامل فعالی هستند که معمولاً در لیست مواد تشکیل دهنده مایعات ظرفشویی یافت می شوند.

علاوه بر اینها، عطرها، رنگهای رنگی، نگهدارنده ها، کلرید سدیم و غیره نیز در جایگشت ها و ترکیبات مختلف استفاده می شوند و می توانند در اشکال غلیظ بسیار مضر باشند.

مایع لباسشویی سپید جزو جدید ترین نمونه مایع ها می باششد که از بالا ترین میزان فروش برخوردار است.

مایع
برای رعایت انصاف در مورد مواد شوینده ای که در بازار به دست می آوریم، مواد در حالت رقیق استفاده می شوند، اما هرگز نمی توان در مورد میزان کارآمدی مواد شوینده از بشقاب، کارد و چنگال و ظروف تمیز کرد.

به هر حال، اگر فقط آب به اندازه کافی قدرتمند بود که آنها را به طور کامل تمیز کند، ما به هر حال صابون را انتخاب نمی کردیم.

پس چه جایگزین هایی داریم؟

خوشبختانه، پاک کننده های قابل اعتماد و سازگار با سیاره اکنون فقط یک کلیک فاصله دارند. تمیز کردن لباس‌ها، ظرفشویی، کف و توالت شما برای ایمن بودن آماده است. این لینک را دنبال کنید تا بدانید چگونه.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: پاک کننده های شیمیایی در مقابل پاک کننده های سازگار با محیط زیست: چگونه سوئیچ شما می تواند سیستم های آب ما را نجات دهد

به نظر جالب میاد؟ اکنون آن را به اشتراک بگذارید!

ما در The Better India می خواهیم همه چیزهایی را که در این کشور کار می کند به نمایش بگذاریم.

با استفاده از قدرت روزنامه نگاری سازنده، ما می خواهیم هند را تغییر دهیم – یک داستان در یک زمان. اگر ما را می خوانید، ما را دوست دارید و می خواهید این حرکت مثبت رشد کند، از طریق دکمه های زیر از ما حمایت کنید