مبل راحتی برای منازل بسیار واجب است

صندلی عاشقانه Klippan از IKEA واقعاً یکی از کم‌نظیرترین کاناپه‌های جهان است. از فروتنی خود به دو طریق فراتر می رود که آن را تبدیل به نماد تفکر خلاق امروزی کرده است. قرمز است و عملاً تخریب ناپذیر است. بگذار توضیح بدهم.

شکل کاناپه خود کاملاً اساسی است. مبل راحتی این یک مستطیل است که چند مستطیل دیگر به آن متصل شده است. راحت و ساده است جسارت آن از رنگ آن ناشی می شود. انتخاب برای ساختن چیزی قرمز همیشه عمدی است.

و در انتخاب یک کاناپه قرمز می‌گفتیم: «این مکان به انرژی و نشاط نیاز دارد و ما از انتخاب‌های جسورانه نمی‌ترسیم».

کاناپه قرمز طولانی ترین نمونه اولیه ماست. برای یک مبل راحتی ترک چرمی نسبتاً ارزان است، بنابراین از امتحان کردن چیزی که ممکن است کارساز نباشد احساس بدی نخواهید داشت. این یک نمونه اولیه با وضوح مناسب است.

به اندازه کافی روشن و پویا برای گفتن آنچه می خواهید بگویید، به اندازه کافی کاربردی و مقاوم برای پیروزی در جنگ تکامل داروین در چشم انداز دائماً در حال تغییر ما آن چیز نابود نشدنی است.

تعداد بوریتوهای مبل راحتی صادراتی نیمه خورده ای که دیده ام که همین الان با یک پارچه مرطوب پاک شدند… کاناپه قرمز رنگ وارد زندگی ما شد و بعد فقط ماند و ماند. ما یکی خریدیم و یک سال بعد ظاهر خوبی داشت، بنابراین چند تای دیگر خریدیم.

ما به ساختمان دیگری نقل مکان کردیم و آنها همچنان عالی به نظر می رسیدند، بنابراین آنها فقط به آمدن ادامه دادند. مبل راحتی اصفهان آنها به راحتی تمیز می شوند، به راحتی قابل تغییر هستند و به راحتی قابل تعمیر هستند.

 

 • منابع:
  1. Red Couch: Our Longest Living Prototype
 • تبلیغات: 
  1. استفاده از قابلمه به جای کلاه
  2. نوارتیپ عجیبی که باعث غول پیکر شدن گیاهان می شود
  3. رسیدن به رتبه دو رقمی با ده روز خواندن!
  4. پیدایش زرشک در ایالات متحده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.