مردی که با آب آناناس عرق نعنا و یونجه تولید می کند

برگ‌های نعنای آناناسی در واقع عطر کمی آناناس می‌دهند. بنابراین به ویژه برای دسر، پانچ یا کوکتل مناسب است. برگ های این گونه نعناع نیز قابل توجه است.

آنها سبز رنگارنگ و کرم رنگ هستند. بنابراین، عرق نعناع برای گربه  بیمار در رختخواب یا گلدان یک چشم نواز واقعی است. با این حال در همه زمینه ها کاملا مقاوم نیست و باید در فضای سرپوشیده زمستان گذرانی کرد.

نعناع پرتقالی و خوردن عرق کاسنی در ماه آخر بارداری نی نی سایت  نیز رایحه‌ای شدید و میوه‌ای دارد که یادآور ترنج یا ارل گری است. بنابراین برای پخت و پز، به عنوان مثال، با سس یا سبزیجات مناسب است.

نعناع نارنجی 50 تا 80 سانتی متر قد و تقریباً به همان اندازه رشد می کند. از جولای تا سپتامبر روی ساقه های قرمز تیره گل های ارغوانی تولید می کند.

نعناع پرتقالی بسیار سریع رشد می کند و به سرعت در باغ پخش می شود. عطر نعناع پرتقالی در زیر نور آفتاب به بهترین وجه ایجاد می شود، به همین دلیل است که به عنوان یک گیاه ظرف برای بالکن های آفتابی نیز مناسب است.

اگر شکلات نعنایی یا After Eight را دوست دارید، این نوع طبع عرق نعنا را دوست خواهید داشت. یعنی رایحه نعناع و شکلات را در یک گیاه ترکیب می کند. با این حال، عطر بسیار ظریف است.

نه خیلی شدید و توسط همه متفاوت درک می شود. نعناع شکلاتی ممکن است برای یک نفر بوی شکلات و مزه شدید آن را بچشد، در حالی که دیگری ممکن است اصلا متوجه بوی آن نشود.

بوته های نعنا و خواص عرق یونجه برای رحم مشکلاتی بین 40 تا 60 سانتی متر رشد می کنند و از جولای تا سپتامبر به رنگ ارغوانی شکوفا می شوند.

 • منابع:
  1. Types of mint: refreshing types & varieties for the garden and balcony
 • تبلیغات: 
  1. زعفران می تواند خشم درون شما را تبدیل به مهربانی نماید!
  2. نمایندگی عرضه مینی فرز شارژی ارزان قیمت
  3. پر پشت کردن مو با خوردن کلوچه خرمایی و شیره خرما
  4. زیتون سیاه میوه‌ای خوشمزه از درخت زیتون

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.