پالتو زنانه کوتاه که با تغییر فصل رنگش عوض می شود

بالاخره ژانویه است و این یعنی زمستان در راه است. *میم استارک Cue Game of Thrones* اگرچه ممکن است پیش‌بینی فعلی متفاوت باشد، دمای انجماد به زودی برقرار می‌شود و با آن کت‌های زمستانی باز خواهند گشت.

مگر اینکه در مکانی با تابستان ابدی به مدرسه بروید، مانتوهای زمستانی جزء ضروری کمد لباس دختران دانشگاهی هستند. این 10 ژاکت ثابت کردند که شایسته جایگاهی در شما هستند.
1. کت زنانه Lay ‘D’ Down برند: کلمبیا قیمت: 230 دلار این ژاکت کلمبیا فوق العاده گرم، دارای امتیاز بالا و در حال حاضر 60 دلار ارزان تر از حد معمول است، این ژاکت کلمبیا از شما در تونل باد سرد در مسیر کلاس محافظت می کند، اما استایل شما را متضرر نمی کند.
پالتو زنانه کوتاه جزو پالتوهایی می باشد که از ماندگاری بالایی برخوردار است.
پالتو
پف کرده و کمی حجیم است، اما به خوبی جا می‌گیرد و در هفت رنگ مختلف عرضه می‌شود، بنابراین می‌توانید چیزی را پیدا کنید که با پالت رنگی شما مطابقت داشته باشد.
و اگر به دنبال یک عکس حرفه ای زمستانی جدید و زیبا هستید، خز مصنوعی اطراف کاپوت، جلوه زیبایی به شما می دهد.
2. کت زنانه آکونکاگوا برند: The North Face قیمت: 159.99 دلار روند با حسن نیت از آرتور چو 319 تمرین کامل می کند 105 تصمیمات، تصمیمات: چگونه در نهایت متوجه شدم در کدام دانشکده شرکت کنم 101 “آره، نه متشکرم.”
رتبه بندی هفت گناه مرگبار برنامه دوستیابی بر اساس میزانی که باعث می شود به سمت چپ بکشم The North Face یکی از محبوب ترین طرفداران در بین علاقه مندان به زمستان، عنوان خود را به درستی به دست می آورد.
این ژاکت نورث فیس در بیش از 10 رنگ مختلف – عمدتاً روشن و برجسته – ارائه می شود که به خوبی با منظره زمستانی خاموش تضاد دارد. اما اگر ترجیح می دهید با هم ترکیب شوید، این ژاکت در چندین رنگ خاکستری نیز می آید (نه، نه 50).
زیبایی پف کرده خود را حفظ می کند و در عین حال متناسب و سبک است، اما همچنان با عایق غاز و گرمایش Heatseeker™ شما را گرم نگه می دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.