کتونی استوک موجب مرگ یک جوان شد

کفش های کتانی تجارت بزرگی هستند.

آنها اهداف زیادی را انجام می دهند، جدای از قسمت کفش ها: برخی از کفش های کتانی را برای راحتی می پوشیم، برخی را برای سلامتی می پوشیم، برخی را به عنوان مد روز می پوشیم. و در حالی که بسیاری از کفش‌های کتانی ما می‌توانند کمی خوشگلتر به نظر برسند (چاک تیلور، سلام!)، مواقعی وجود دارد که – به خاطر ظاهر یا بو – کفش‌های ورزشی شما نیاز به تمیز کردن دارند. (و برای راهنمای تصویری گام به گام در مورد نحوه شستن کفش های کتانی خود، اینجا را کلیک کنید.

کتونی استوک از تنوع رنگ و طرح فراوانی برخوردار می باشد.

کتونی

اکثر کفش‌های کتانی را می‌توان با ماشین شستشو داد، اوه بله!
تمیز کردن کفش های ورزشی در ماشین لباسشویی به طور کلی برای اکثر جفت ها راهی است. این بهترین انتخاب برای کفش های کتانی ساخته شده از مواد مصنوعی یا بوم خواهد بود – مانند ون ها و کادز – اگرچه کفش های کتانی ساخته شده از پوست مانند چرم و جیر را با ماشین شستشو نکنید.

این یک تلاش نسبتاً ساده است، اما برخی نکات ظریف در این فرآیند وجود دارد که تضمین می کند ضربات شما تا حد امکان تمیز و مهمتر از آن بدون آسیب ظاهر شوند.

این پنج نکته را قبل از انداختن کفش در ماشین لباسشویی در نظر داشته باشید:

قبل از شستشو توری ها را بردارید. کثیفی در اطراف چشمک‌ها جمع می‌شود، بنابراین با برداشتن بند کفش، آب و مواد شوینده به چیزی که می‌تواند به طرز شگفت‌انگیزی کثیف شده باشد، دسترسی پیدا می‌کند.

این توری ها را در حالی که در آن هستید بشویید. توری ها را در یک کیسه لباسشویی توری کوچک قرار دهید و همراه با کفش کتانی بشویید.

کفش‌های کتانی خیلی کثیف را از قبل درمان کنید. خاک و گل لکه های پروتئینی هستند، بنابراین بهتر است با استفاده از یک لکه بردار آنزیمی مانند لکه بردار ورزشی Krud Kutter درمان شوند.

از آب سرد استفاده کنید و در مصرف مواد شوینده زیاده روی نکنید. استفاده از مواد شوینده اضافی می تواند وسوسه انگیز باشد – بالاخره کفش ها خیلی کثیف هستند! –

اما در برابر این تمایل مقاومت کنید، زیرا باقیمانده مواد شوینده ظاهری تیره ایجاد می کند.

کفش های ورزشی خود را با هوا خشک کنید.

زبان را روی جعبه پنجه قرار دهید تا هنگام خشک شدن، هوا بهتر بتواند در داخل کفش به گردش درآید، سپس جعبه پنجه را با یک حوله توپی پر کنید (یک پارچه شستشو یا دیشراگ اندازه مناسبی دارد) تا به جذب رطوبت کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.